• пʼятниця

    5 грудня, 2025

  • 4.4°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 5 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.4° Похмуро

«Тиждень гріємо в каструлях», — миколаївці просять вирішити проблему з водопостачанням

Миколаївці скаржаться на низький тиск води. Фото для ілюстрації з відкритих джерелМиколаївці скаржаться на низький тиск води. Фото для ілюстрації з відкритих джерел

Жителі багатоповерхівки за адресою вулиця 28 Армії, 2-б просять відремонтувати систему водопостачання в їхньому будинку. За словами мешканців, понад тиждень тому в мережі зник тиск води.

Таку скаргу жителька будинку Ірина Яновська залишили на сторінці контакт-центру Миколаївської міськради.

За словами жінки, тиск зник минулого понеділка. Через це в будинку понад тиждень відсутня гаряча вода.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

«З минулого понеділка після робіт у будинку «Містом для людей» в частині квартир зник тиск води, що навіть не спрацьовує колонка (водонагрівач, — прим). Гаряча лінія лише приймає заявки, але нікого не присилає, відповідають, що чекають на більше заяв, пару квартир — це не привід для виїзду. Уже як тиждень гріємо в каструлях воду», — написала Ірина Яновська.

«НикВести» звернулися за коментарем до управляючої компанії «Місто для людей», яка обслуговує цей будинок. Там повідомили, що у п’ятницю, 26 липня, фахівці виїжджали на місце, обстежили мережу та виявили в ній отвір.

«За адресою вулиця 28 Армії, 2-б звернення від мешканців надійшло 26.07.2024. Фахівці обстежили мережі та встановили свищ (отвір, — прим.) на вводі холодного водопостачання, що входить до компетенції МКП «Миколаївводоканал», — зазначили в компанії.

«Місто для людей» запевняє, що усі мережі холодного водопостачання компанія замінила на 100% у 2024 році. Попри це «МДЛ» обіцяє в найближчий час розпочати роботи по заміні вводу. 

— У зв'язку із завантаженням «Миколаївводоканалу» компанією було прийнято рішення у найближчий час розпочати земельні роботи по заміні вводу від колодязя «Миколаївводоканалу» до зрізу будинку, — повідомили в компанії.

Нагадаємо, 25 липня, на перетині вулиць Погранична та Мала Морська в Миколаєві сталась аварія на водопроводі — струмінь води під тиском бив на десять метрів вверх. Порив труби виник через її зношеність.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems