• четвер

    11 грудня, 2025

  • 6.6°
    Легкий дощ

    Миколаїв

  • 11 грудня , 2025 четвер

  • Миколаїв • 6.6° Легкий дощ

Путін заявив, що готовий зустрітися із Зеленським, але вважає його «нелегітимним» для підписання угод

Володимир Путін. Фото APВолодимир Путін. Фото AP

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не виключає можливості мирних переговорів із президентом України Володимиром Зеленським, однак ставить під сумнів його право підписувати будь-які міжнародні угоди.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками міжнародних інформагентств. Його слова цитує російське державне агентство «РИА Новости».

Путін зазначив, що начебто готовий до перемовин і зустрічей, у тому числі з Зеленським, однак під час можливого підписання домовленостей, за його словами, це має робити «легітимна влада». Кремль не визнає чинного українського президента законним представником держави.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— Нам все одно, хто веде переговори, я навіть готовий зустрічатися. Але коли буде завершальний етап… підпис повинен стояти легітимної влади, — сказав він.

У своїй заяві Путін також послався на положення Конституції України, стверджуючи, що термін повноважень Зеленського завершився, а сама держава є «президентсько-парламентською республікою», де нібито всі органи влади формуються президентом. Таким чином, за логікою Кремля, під сумнів ставиться й легітимність інших гілок української влади.

Нагадаємо, раніше Путін заявив, що не підтримує ідею проведення переговорів із Україною на рівні лідерів та порівняв українську владу з терористичною організацією.

Водночас Володимир Зеленський заявив про готовність до особистої зустрічі з Володимиром Путіним і запропонував Росії тимчасове припинення вогню перед нею.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems