• неділя

    7 грудня, 2025

  • 4.8°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 7 грудня , 2025 неділя

  • Миколаїв • 4.8° Похмуро

Вдарив знайомого викруткою у живіт: на Вознесенщині поліція затримала чоловіка

Знаряддя, яким був здійснений замах на вбиство. Фото: Нацполіція у Миколаївській областіЗнаряддя, яким був здійснений замах на вбиство. Фото: Нацполіція у Миколаївській області

На Миколаївщині правоохоронці затримали чоловіка, який під час сварки завдав знайомому удару викруткою живота.

Інцидент трапився у неділю, 7 липня, повідомляє пресслужба ГУ Нацполіція у Миколаївській області. 

Як з'ясували правоохоронці, під час розпиття алкогольних напоїв між 40-річним потерпілим та його 50-річним знайомим виникла суперечка. У ході конфлікту старший із чоловіків схопив викрутку та завдав удару потерпілому в область живота.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Потерпілого госпіталізовано, його життю нічого не загрожує. 

Речові докази поліція вилучили та направили на експертне дослідження.

Того ж дня 50-річного зловмисника затримали. Раніше, він вже фігурував у справах про майнові злочини.

За процесуального керівництва Вознесенської окружної прокуратури йому оголошено про підозру у замаху на умисне вбивство (частиною 2 статті 15, частиною 1 статті 115 ККУ). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід. Слідство триває.

Нагадаємо, правоохоронці затримали мешканця Миколаєва, який вдарив знайомого молотком в око та втік. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems